O nas

Anna
Wokalistka obdarzona ciepłą barwą głosu i talentem aktorskim, specjalizująca się w repertuarze musicalowym i rozrywkowym. Jej umiejętności wokalne zyskały uznanie na wielu przeglądach i konkursach wokalnych w kraju, których była laureatką.
Szczególne miejsce w Jej dorobku artystycznym zajmują koncerty z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego, koncerty z towarzyszeniem orkiestry straussowskiej „Obligato” pod dyrekcja Jerzego Sobeńki, koncert inaugurujący XX Festiwal Straussowski w podkrakowskiej Wieliczce.
Anna Spychalska ( dawniej Jurczyńska) jest także organizatorką i animatorką życia kulturalnego. Z wielkim powodzeniem organizuje liczne koncerty muzyki klasycznej i rozrywkowej w Polsce. Na początku 2015 roku koncertowała wraz mężem, Romualdem Spychalskim w Kanadzie, w Toronto i Mississaudze.
Sukcesem także okazały się organizowane przez agencję Anny Spychalskiej koncerty pod tytułem „Wielka Gala Trzech Tenorów”. Przy współpracy znakomitych wokalistów oraz muzyków – instrumentalistów związanych z Łódzkim Teatrem Wielkim udało się wyprodukować widowisko muzyczne, które budzi niekłamaną euforię wśród widzów. Świadczą o tym reakcje publiczności w trakcji imprez a także recenzje i opisy odbytych już koncertów.

Romuald

Tenor, konferansjer, kompozytor, aranżer. Wokalną karierę rozpoczął na scenie Teatru Wielkiego w Poznaniu rolą Tamina w „Czarodziejskim Flecie” W.A. Mozarta. Koncertował w Niemczech , Francji, Kanadzie oraz Stanach Zjednoczonych.
Na terenie Polski występował m.in w warszawskiej Sali Kongresowej, Filharmoniach w Warszawie, Poznaniu, Białymstoku, Krakowie, Katowicach i Częstochowie. Brał udział w kursach mistrzowskich m.in. prowadzonym przez gwiazdę Metropolitan Opera w Nowym Jorku, Gwendolyn Bradley.
Wielokrotnie, na zaproszenie Bogusława Kaczyńskiego brał udział w Europejskim Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy.
Występował z popularnymi śpiewakami polskiej sceny i estrady, m.in. Bogusławem Morką, Dariuszem Stachurą, Grażyną Brodzińską, Joanną Cortes, znakomitymi dyrygentami Jerzym Salwarowskim, Mirosławem Jackiem Błaszczykiem, Sławomirem Chrzanowskim, Łukaszem Borowiczem.
W jego bogatym repertuarze znajdują się utwory z gatunku liryki wokalnej, dzieła oratoryjno-kantatowe, arie i duety operowe, operetkowe  i musicalowe, pieśni neapolitańskie, a także utwory z gatunku muzyki rozrywkowej – m.in. Jana Kiepury, Andrea Bocellego, Franka Sinatry, Josha Grobana…